Lek. dent. Ewa Bonik - Szyszko

 

Lek. dent. Ewa Bonik - Szyszko jest absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Bardzo chętnie śledzi nowe trendy w stomatologii i pogłębia swoją wiedzę, by zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Świadczy kompleksową pomoc stomatologiczną ze szczególnym uwzględnieniem protetyki i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Liczy się dla niej bezbolesne i precyzyjne leczenie oraz zadowolenie pacjentów z efektów terapii, co zostało docenione wyróżnieniem w Plebiscycie Eskulap  Leszno.

Lek. med./ Lek. dent. Bartosz Kubasik

 

Lek. dent. Bartosz Kubasik jest absolwentem dwóch wydziałów Akademii Medycznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytetu Medycznego) - Wydziału Lekarskiego i Wydziału Stomatologii. Dzięki szerokiej wiedzy w każdej sytuacji może zapewnić wybór takich metod leczenia stomatologicznego, które uwzględniają ogólny stan zdrowia pacjenta. 

Ustawicznie poszerza swoją wiedzę i wzbogaca doświadczenie praktyczne uczestnicząc w specjalistycznych kursach medycznych i współpracując ze specjalistami wprowadzającymi innowacyjne metody leczenia z różnych dziedzin stomatologii i medycyny.

 

W szczególności ceni sobie zaufanie pacjentów, dlatego mottem zespołu, którym kieruje jest uczciwa stomatologia.

 

 

 

Poznaj naszych specjalistów

  1. pl
  2. en

NUKS GABINETY STOMATOLOGICZNE

Uczciwa stomatologia

Higienistka stomatologiczna

 

Katarzyna Jaśniak

Asystentka stomatologiczna

 

Alicja Paszke

Asystentka stomatologiczna

 

Lilianna Nowak

Asystentka stomatologiczna

 

Angelika Marynowska

© 2017 created with webwavecms.com

Rejestracja telefoniczna: 785 933 026