Higienistka stomatologiczna

 

Katarzyna Jaśniak

Asystentka stomatologiczna

 

Anna Skrzypczak

Rejestracja

 

Olga Miller

Lek. dent. Ewa Bonik - Szyszko

 

Lek. dent. Ewa Bonik - Szyszko jest absolwentką Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Bardzo chętnie śledzi nowe trendy w stomatologii i pogłębia swoją wiedzę, by zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Świadczy kompleksową pomoc stomatologiczną ze szczególnym uwzględnieniem protetyki i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Liczy się dla niej bezbolesne i precyzyjne leczenie oraz zadowolenie pacjentów z efektów terapii, co zostało docenione wyróżnieniem w Plebiscycie Eskulap  Leszno.

Lek. dent. Dawid Kilichowski

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Stale szkoli się, aby podnosić swoje umiejętności. Śledzi nowoczesne trendy i wprowadza je do codziennej praktyki. Od początku swojej pracy zawodowej skupiał się na jakości i precyzji wykonywanych zabiegów oraz indywidualnym podejściu do każdego pacjenta.

Lek. med./ Lek. dent. Bartosz Kubasik

 

Lek. dent. Bartosz Kubasik jest absolwentem dwóch wydziałów Akademii Medycznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytetu Medycznego) - Wydziału Lekarskiego i Wydziału Stomatologii. Dzięki szerokiej wiedzy w każdej sytuacji może zapewnić wybór takich metod leczenia stomatologicznego, które uwzględniają ogólny stan zdrowia pacjenta. 

Ustawicznie poszerza swoją wiedzę i wzbogaca doświadczenie praktyczne uczestnicząc w specjalistycznych kursach medycznych i współpracując ze specjalistami wprowadzającymi innowacyjne metody leczenia z różnych dziedzin stomatologii i medycyny.

 

W szczególności ceni sobie zaufanie pacjentów, dlatego mottem zespołu, którym kieruje jest uczciwa stomatologia.

 

 

 

Poznaj naszych specjalistów

NUKS GABINETY STOMATOLOGICZNE

Uczciwa stomatologia

  1. pl
  2. en

© 2017 created with webwavecms.com

Rejestracja telefoniczna: 785 933 026